Darmowa dostawa od 300 zł

Zestaw kubków dla Rodziców Chrzestnych 300 ml

90,00 

📦 Wysyłka od 15 zł

Dostępne

  • Dodaj imię dziecka w polu poniżej

  • Rozwiń, aby wybrać usługę pakowania na prezent wraz z dodatkami.

Wyjątkowy prezent stworzony jako pamiątka dla Rodziców Chrzestnych.

Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości polskiej porcelany. Napisy malowane są ręcznie, dlatego mogą wystąpić drobne różnice, które sprawiają jednocześnie, że produkt który otrzymasz jest unikatowy.

Jeśli wśród Naszych wzorów nie znalazłeś nic dla siebie skorzystaj z opcji TWÓJ NAPIS lub napisz do nas na [email protected].

Nie masz pomysłu jak zapakować prezent ? Zajmiemy się tym. Sprawdź zakładkę PAKOWANIE NA PREZENT

UWAGA!
Nasze wzory są utrwalane termicznie i odporne na zmywanie, jednak nie należy ich myć w zmywarce, szorować oraz długo namaczać. Myj je miękką stroną gąbki.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Pojemność

300ml

Wysokość

8,6cm

Średnica

9cm

  • Kubek Życie zaczyna się po kawie – ręcznie zdobiona porcelana Kika HandmadeKubek Życie zaczyna się po kawie – ręcznie zdobiona porcelana Kika Handmade
  • Kubek Best Boyfriend Ever – ręcznie zdobiona porcelana Kika Handmade
  • Kubek Dziewczyna idealnego chłopaka – ręcznie zdobiona porcelana Kika HandmadeKubek Dziewczyna idealnego chłopaka – ręcznie zdobiona porcelana Kika Handmade

Nawigacja

Zestaw kubków dla Rodziców Chrzestnych 300 ml – ręcznie zdobiona porcelana Kika Handmade

Zestaw kubków dla Rodziców Chrzestnych 300 ml