Kubek Życie zaczyna się po kawie

45,00 

In stock

 • Korzystając z poniższych pól możesz opcjonalnie dodać inne elementy na porcelanie.

  *Dedykacja z tyłu kubka (+5zł)

  (drobną czcionką z tyłu przy uchu)

  Tekst dedykacji

  Dedykacja - Twój Napisprzykład dedykacji

  Emotikony w postaci graficznej nie będą nanoszone. Akceptowane formy dodatków do tekstu to np.  :) , ;) , :* itp. (dodatki wliczają się w pulę dostępnych znaków)

  Dodać serce pod dedykacją?
  Kolor serca pod dedykacją

Hej, miłośniku kawy!

Chcemy Ci przedstawić naszego ulubieńca – kubek ręcznie zdobiony z napisem „Życie zaczyna się po kawie”. Wiesz co to znaczy, prawda? Pierwszy łyk kawy rano i od razu czujesz, że możesz zdobyć świat!

Ten niepowtarzalny kubek to nie tylko must-have dla każdego kawosza, ale też prawdziwe małe dzieło sztuki. Każdy kubek jest zdobiony ręcznie, więc nie znajdziesz dwóch identycznych.

Nasz kubek to perfekcyjny kompan dla Twojej ulubionej gorącej kawy. Jego solidna ceramika utrzyma idealną temperaturę Twojego napoju na dłużej. Świetnie sprawdzi się na Twoim biurku lub jako prezent dla kogoś, kto, tak jak Ty, nie wyobraża sobie dnia bez tego magicznego napoju.

A co do pielęgnacji – nasze wzory są utrwalane termicznie i odporne na zmywanie, ale nasz kubek woli, gdy traktujesz go delikatnie. Po prostu umyj go ręcznie, używając miękkiej strony gąbki, bez szorowania czy długiego moczenia, a będzie Ci służył przez długi czas.

Zamów już teraz i ciesz się swoją poranną kawą w jeszcze lepszym stylu!

Jeśli wśród Naszych wzorów nie znalazłeś nic dla siebie skorzystaj z opcji TWÓJ NAPIS lub napisz do nas na kontakt@kikahandmade.com.
Nie masz pomysłu jak zapakować prezent ? Zajmiemy się tym. Sprawdź zakładkę PAKOWANIE NA PREZENT

Informacje dodatkowe

Pojemność

360ml

Wysokość

11cm

Średnica

8,5cm

 • Pakowanie na prezent ( na 1 produkt z naszej oferty, oprócz kubka 1L)Pakowanie na prezent ( na 1 produkt z naszej oferty, oprócz kubka 1L)
  15,00 

Nawigacja