Szukaj
Close this search box.

Kubek 360 ml – Pani Prezes

45,00 

Dostępne

 • Korzystając z poniższych pól możesz opcjonalnie dodać inne elementy na porcelanie.

  Dedykacja z tyłu kubka (+5zł)

  (drobną czcionką z tyłu przy uchu)

  Tekst dedykacji

  Dedykacja - Twój Napisprzykład dedykacji

  Emotikony w postaci graficznej nie będą nanoszone. Akceptowane formy dodatków do tekstu to np.  :) , ;) , :* itp. (dodatki wliczają się w pulę dostępnych znaków)

  Dodać serce pod dedykacją?
  Kolor serca pod dedykacją
 • Wybierz usługę pakowania na prezent adekwatną do ilości i pojemności porcelany.

Kubek z napisem “Pani Prezes” to produkt stworzony z myślą o kobiecie która codziennie stawia czoła wyzwaniom w świecie biznesu. Wykonany z wysokiej jakości polskiej porcelany będzie się pięknie i elegancko prezentował na biurku, podkreślając osobowość osoby która z niego korzysta. Kubek jest zdobiony ręcznie co czyni go wyjątkowym i niepowtarzalnym. Będzie to również doskonały, niezobowiązujący prezent dla szefowej z jakiejkolwiek okazji.

Nasze produkty wykonujemy z najwyższej jakości polskiej porcelany. Napisy malujemy ręcznie, dlatego mogą wystąpić drobne różnice, które sprawiają jednocześnie, że produkt który otrzymasz jest unikatowy.

Jeśli wśród Naszych wzorów nie znalazłeś nic dla siebie skorzystaj z opcji TWÓJ NAPIS lub napisz do nas na kontakt@kikahandmade.com.

Nie masz pomysłu jak zapakować prezent ? Zajmiemy się tym. Sprawdź zakładkę PAKOWANIE NA PREZENT

UWAGA!
Nasze wzory są utrwalane termicznie i odporne na zmywanie, jednak nie należy ich myć w zmywarce, szorować oraz długo namaczać. Myj je miękką stroną gąbki.

Informacje dodatkowe

Waga0,5 kg
Pojemność (ml)

360

Średnica (cm)

8,5

Wysokość (cm)

11

Nawigacja