Szukaj
Close this search box.

Kubek 300 ml – Pańcia

50,00 

Dostępne

 • Korzystając z poniższych pól możesz opcjonalnie dodać inne elementy na porcelanie.

  Dedykacja z tyłu kubka (+5zł)

  (drobną czcionką z tyłu przy uchu)

  Tekst dedykacji

  Dedykacja - Twój Napisprzykład dedykacji

  Emotikony w postaci graficznej nie będą nanoszone. Akceptowane formy dodatków do tekstu to np.  :) , ;) , :* itp. (dodatki wliczają się w pulę dostępnych znaków)

  Dodać serce pod dedykacją?
  Kolor serca pod dedykacją
 • Wybierz usługę pakowania na prezent adekwatną do ilości i pojemności porcelany.

Poczuj radość z każdego łyku kawy lub herbaty z naszym uroczym kubkiem „Pańcia”, dedykowanym miłośnikom czworonogów. Zaprojektowany z myślą o właścicielach piesków, ten kubek zdobiony słodkim rysunkiem pieska i pełnym ciepła napisem „Pańcia” jest idealnym sposobem na pokazanie swojej miłości do futrzanych przyjaciół. Czy jesteś w domu czy w pracy czy, ten kubek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego, kto go zobaczy. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla siebie, czy dla przyjaciółki zakochanej w swoim psie, kubek „Pańcia” jest doskonałym wyborem. Niech każda przerwa na kawę stanie się chwilą, w której świętujesz wyjątkową więź z Twoim czworonożnym towarzyszem.

W ofercie posiadamy również inne kubki stworzone z myślą o miłośnikach zwierząt – każdy z nich to wyraz pasji i miłości do naszych małych przyjaciół.

Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości polskiej porcelany. Napisy są nanoszone ręcznie, dlatego mogą wystąpić drobne różnice, które sprawiają jednocześnie, że produkt który otrzymasz jest unikatowy.

Jeśli wśród Naszych wzorów nie znalazłeś nic dla siebie skorzystaj z opcji TWÓJ NAPIS lub napisz do nas na kontakt@kikahandmade.com.

Nie masz pomysłu jak zapakować prezent ? Zajmiemy się tym. Sprawdź zakładkę PAKOWANIE NA PREZENT

UWAGA!
Nasze wzory są utrwalane termicznie i odporne na zmywanie, jednak nie należy ich myć w zmywarce, szorować oraz długo namaczać. Myj je miękką stroną gąbki.

Informacje dodatkowe

Waga0,5 kg
Pojemność (ml)

300

Wysokość (cm)

8,6

Średnica (cm)

9

Nawigacja