Kubek Praca nie ucieknie a kawa wystygnie 300 ml

45,00 

Dostępne

 • Korzystając z poniższych pól możesz opcjonalnie dodać inne elementy na porcelanie.

  Dedykacja z tyłu kubka (+5zł)

  (drobną czcionką z tyłu przy uchu)

  Tekst dedykacji

  Dedykacja - Twój Napisprzykład dedykacji

  Emotikony w postaci graficznej nie będą nanoszone. Akceptowane formy dodatków do tekstu to np.  :) , ;) , :* itp. (dodatki wliczają się w pulę dostępnych znaków)

  Dodać serce pod dedykacją?
  Kolor serca pod dedykacją
 • Wybierz usługę pakowania na prezent adekwatną do ilości i pojemności porcelany.

Cześć, kawoszu z poczuciem humoru!

Mamy coś, co z pewnością przyciągnie Twoją uwagę – nasz ręcznie zdobiony kubek z napisem „Praca nie ucieknie, a kawa wystygnie”. Bo przecież prawdziwi koneserzy wiedzą, że nie ma nic gorszego niż zimna kawa, prawda?

Ten unikalny kubek to nie tylko obowiązkowy dodatek dla każdego miłośnika kawy, ale również prawdziwe małe dzieło sztuki. Każdy kubek jest zdobiony ręcznie, co czyni go tak unikalnym.

Nasz kubek to idealny partner dla Twojej ulubionej gorącej kawy. Jego solidna ceramika utrzyma ciepło Twojego ulubionego napoju na dłużej. To doskonały element na Twoje biurko lub prezent dla kogoś, kto, tak jak Ty, wie, jak ważna jest przerwa na kawę.

Kiedy przychodzi do pielęgnacji, nasze wzory są utrwalane termicznie i odporne na zmywanie. Jednak nasz kubek ceni delikatne traktowanie. Po prostu umyj go ręcznie, używając miękkiej strony gąbki, bez szorowania czy długiego moczenia, a z pewnością posłuży Ci przez długi czas.

Zamów już teraz i ciesz się swoją poranną kawą z humorem!

Jeśli wśród Naszych wzorów nie znalazłeś nic dla siebie skorzystaj z opcji TWÓJ NAPIS lub napisz do nas na kontakt@kikahandmade.com.

Nie masz pomysłu jak zapakować prezent ? Zajmiemy się tym. Sprawdź zakładkę PAKOWANIE NA PREZENT

Informacje dodatkowe

Waga0,5 kg
Pojemność

300ml

Wysokość

8,6cm

Średnica

9cm

Nawigacja