Kubek Pani Magister

45,00 

Dostępne

 • Korzystając z poniższych pól możesz opcjonalnie dodać inne elementy na porcelanie.

  Dedykacja z tyłu kubka (+5zł)

  (drobną czcionką z tyłu przy uchu)

  Tekst dedykacji

  Dedykacja - Twój Napisprzykład dedykacji

  Emotikony w postaci graficznej nie będą nanoszone. Akceptowane formy dodatków do tekstu to np.  :) , ;) , :* itp. (dodatki wliczają się w pulę dostępnych znaków)

  Dodać serce pod dedykacją?
  Kolor serca pod dedykacją
 • Wybierz usługę pakowania na prezent adekwatną do ilości i pojemności porcelany.

Kubek dla świeżo upieczonej Pani Magister :). Idealny prezent z okazji ukończenia studiów i obrony pracy magisterskiej.

Nasze produkty wykonujemy z najwyższej jakości polskiej porcelany. Napisy malujemy ręcznie, dlatego mogą wystąpić drobne różnice, które sprawiają jednocześnie, że produkt który otrzymasz jest unikatowy.

Jeśli wśród Naszych wzorów nie znalazłeś nic dla siebie skorzystaj z opcji TWÓJ NAPIS lub napisz do nas na kontakt@kikahandmade.com.

Nie masz pomysłu jak zapakować prezent ? Zajmiemy się tym. Sprawdź zakładkę PAKOWANIE NA PREZENT

UWAGA!
Nasze wzory są utrwalane termicznie i odporne na zmywanie, jednak nie należy ich myć w zmywarce, szorować oraz długo namaczać. Myj je miękką stroną gąbki.

 

Kubek Pani Magister – na pamiątkę ważnego wydarzenia

Otrzymanie tytułu magistra to powód do dumy, nie tylko dla samej tytułowanej, ale również jej bliskich. Takie osiągnięcie wiąże się z ciężką pracą, nauką i wieloma wyzwaniami, którym nie każdy jest w stanie sprostać. Warto uwiecznić ten sukces na dłużej i zachować w pamięci radość z zakończenia tego ważnego etapu edukacji. Dlatego doskonale sprawdzi się kubek Pani Magister, który będzie przypominał o całej drodze, która doprowadziła do sukcesu. Obdarowana nim osoba, będzie mogła celebrować swoje osiągnięcie i cieszyć się z niego przy każdej porannej kawie czy popołudniowej herbacie. Być może taki kubek Pani Magister będzie towarzyszył przy kolejnych etapach edukacji i motywował do zdobywania kolejnych tytułów naukowych. Sprawdź całą ofertę już teraz w naszym sklepie internetowym.

Pani Magister kubek idealny dla eleganckiej kobiety z klasą

Szukasz podarunku, który zachwyci osobę, która właśnie stała się Panią Magister? Kubek wykonany z wysokiej jakości polskiej porcelany w klasycznym wydaniu z ręcznie malowanym napisem na pewno ją zauroczy! W naszej ofercie nie ma dwóch takich samych kubków, każdy z nich jest unikalny, dokładnie tak jak osoba, której go wręczysz. Dla kobiety sukcesu, która osiągnęła swoją ciężką pracą tytuł magistra, taki prezent będzie idealny, ponieważ odzwierciedli jej indywidualny charakter. Jeśli ta osoba ceni również piękne i eleganckie rzeczy i zwraca uwagę na detale, to tym bardziej spodoba się jej taka forma prezentu.

Filiżanka Pani Magister – z Twoją dedykacją

Do filiżanki Pani Magister możesz dodać swój własny test i przekazać wyrazy uznania oraz życzenia pomyślności w dalszym rozwoju. Jeśli masz pomysł na swoją własną wersję kubka czy filiżanki Pani Magister to możesz ją u nas zaprojektować od zera. Ważne momenty w życiu warto celebrować w indywidualny sposób, a my chętnie Ci w tym pomożemy! Taka porcelana personalizowana z ręcznie wykonanym napisem Twojego autorstwa skradnie serce i wywoła ogromny uśmiech na twarzy bliskiej osoby.

Kubek dla Pani Magister – prezent z okazji obrony pracy

Kiedy emocje związane z obroną pracy magisterskiej i zakończeniem studiów opadną, czas na gratulacje! Kubek dla Pani Magister pomoże przekazać Twoją radość i podziw z ciężkiej pracy, którą wykonała Twoja przyjaciółka lub bliska osoba z rodziny. Porcelanowe naczynie codziennie będzie przypominało o wsparciu i obecności osoby, która mocno kibicuje w osiąganiu kolejnych sukcesów. Sprawdź dostępne warianty kubków dla Pani Magister na naszej stronie!

Informacje dodatkowe

Waga0,5 kg
Pojemność (ml)

360

Wysokość (cm)

11

Średnica (cm)

8,5

Nawigacja