Kubek Taki Dziadek to skarb 300 ml — Kubek Taki Dziadek to skarb 300 ml Kubek Smacznej kawki na emeryturze 300 ml Kubek Smacznej kawki na emeryturze 300 ml —

Kubek Najlepszy Dziadziu na Świecie 300 ml

45,00 

 • *Czy chcesz dodać dedykację z tyłu kubka ? (+5zł)

  (drobną czcionką z tyłu przy uchu)

  *Tekst dedykacji

  Dedykacja - Twój Napisprzykład dedykacji

  Emotikony w postaci graficznej nie będą nanoszone. Akceptowane formy dodatków do tekstu to np.  :) , ;) , :* itp. (dodatki wliczają się w pulę dostępnych znaków)

  Dodać serce pod dedykacją?
  *Kolor serca pod dedykacją
Udostępnij ten produkt innym: 

Ważne okazje wymagają wyjątkowych prezentów. Nasza porcelana z pewnością spełnia to kryterium i będzie idealnym prezentem z okazji Dnia Dziadka ale nie tylko. Będzie to również wspaniały prezent na imieniny czy urodziny. Wybierz też kubek dla Najlepszej Babci na świecie i stwórz zestaw wywołujący uśmiech na twarzach ukochanych Dziadków.

Jeśli nie masz pomysłu jak zapakować prezent, nie masz do tego zdolności lub chcesz wysłać prezent bezpośrednio do obdarowanego wybierz opcję PAKOWANIE NA PREZENT, a my zajmiemy się tym za Ciebie :).

Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości polskiej porcelany. Napisy malowane są ręcznie, dlatego mogą wystąpić drobne różnice, które sprawiają jednocześnie, że produkt który otrzymasz jest unikatowy.

Jeśli wśród Naszych wzorów nie znalazłeś nic dla siebie skorzystaj z opcji TWÓJ NAPIS lub napisz do nas na kontakt@kikahandmade.com.

UWAGA!
Nasze wzory są utrwalane termicznie i odporne na zmywanie, jednak nie należy ich myć w zmywarce, szorować oraz długo namaczać. Myj je miękką stroną gąbki.

Informacje dodatkowe

Pojemność

360ml

Wysokość

11cm

Średnica

8,5cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym oceniającym produkt "Kubek Najlepszy Dziadziu na Świecie 300 ml"


Może Ci się również spodobać…

Filiżanka Najlepszy Dziadziu na Świecie
Kubek Babcia tworzy wspomnienia 300 ml
Kubek Dziadek tworzy wspomnienia 300 ml
Kubek Taki Dziadek to skarb 300 ml
Kubek Babcia wie wszystko
Filiżanka Najlepsza Babcia na Świecie