Szukaj
Close this search box.

Kubek 500 ml – Uśmiechnij się !

49,00 

Dostępne

 • Korzystając z poniższych pól możesz opcjonalnie dodać inne elementy na porcelanie.

  Dedykacja z tyłu kubka (+5zł)

  (drobną czcionką z tyłu przy uchu)

  Tekst dedykacji

  Dedykacja - Twój Napisprzykład dedykacji

  Emotikony w postaci graficznej nie będą nanoszone. Akceptowane formy dodatków do tekstu to np.  :) , ;) , :* itp. (dodatki wliczają się w pulę dostępnych znaków)

  Dodać serce pod dedykacją?
  Kolor serca pod dedykacją
 • Wybierz usługę pakowania na prezent adekwatną do ilości i pojemności porcelany.

Rozpocznij każdy dzień od pozytywnego akcentu z naszym kubkiem “Uśmiechnij się”. Ten uroczy kubek został stworzony, aby dodać optymizmu Twoim porannym rytuałom i wprowadzić cię w dobry nastrój na resztę dnia. Idealny na prezent, aby przypominał o rozpoczęciu dnia z pozytywnym nastawianiem i uśmiechem. To doskonały towarzysz każdego śniadania czy przerwy na kawę.

Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości polskiej porcelany. Napisy są nanoszone ręcznie, dlatego mogą wystąpić drobne różnice, które sprawiają jednocześnie, że produkt który otrzymasz jest unikatowy.

Jeśli wśród Naszych wzorów nie znalazłeś nic dla siebie skorzystaj z opcji TWÓJ NAPIS lub napisz do nas na kontakt@kikahandmade.com.

Nie masz pomysłu jak zapakować prezent ? Zajmiemy się tym. Sprawdź zakładkę PAKOWANIE NA PREZENT

UWAGA!
Nasze wzory są utrwalane termicznie i odporne na zmywanie, jednak nie należy ich myć w zmywarce, szorować oraz długo namaczać. Myj je miękką stroną gąbki.

Informacje dodatkowe

Waga0,5 kg
Pojemność (ml)

500

Wysokość (cm)

8,5

Średnica (cm)

11,5

Nawigacja