Szukaj
Close this search box.

Kubek 360 ml – Pan Prezes

45,00 

Dostępne

 • Korzystając z poniższych pól możesz opcjonalnie dodać inne elementy na porcelanie.

  Dedykacja z tyłu kubka (+5zł)

  (drobną czcionką z tyłu przy uchu)

  Tekst dedykacji

  Dedykacja - Twój Napisprzykład dedykacji

  Emotikony w postaci graficznej nie będą nanoszone. Akceptowane formy dodatków do tekstu to np.  :) , ;) , :* itp. (dodatki wliczają się w pulę dostępnych znaków)

  Dodać serce pod dedykacją?
  Kolor serca pod dedykacją
 • Wybierz usługę pakowania na prezent adekwatną do ilości i pojemności porcelany.

Kubek z napisem „Pan Prezes” jest stworzony z myślą o tych, którzy każdego dnia stawiają czoła wyzwaniom w świecie biznesu. Wykonany z najwyższej jakości porcelany, zapewnia trwałość i elegancję na każdym biurku. Napis podkreśla indywidualny charakter produktu, czyniąc go wyjątkowym i niepowtarzalnym. Kubek „Pan Prezes” to doskonały prezent dla szefa, lidera, lub po prostu dla osoby, która kieruje swoją karierą z determinacją. Wzmocnij pewność siebie bliskiej osoby lub podkreśl swoją pozycję – z kubkiem „Pan Prezes” każdy dzień zaczyna się od mocnej noty!

Nasze produkty wykonujemy z najwyższej jakości polskiej porcelany. Napisy nanosimy ręcznie, dlatego mogą wystąpić drobne różnice, które sprawiają jednocześnie, że produkt który otrzymasz jest unikatowy.

Jeśli wśród Naszych wzorów nie znalazłeś nic dla siebie skorzystaj z opcji TWÓJ NAPIS lub napisz do nas na kontakt@kikahandmade.com.

Nie masz pomysłu jak zapakować prezent ? Zajmiemy się tym. Sprawdź zakładkę PAKOWANIE NA PREZENT

UWAGA!
Nasze wzory są utrwalane termicznie i odporne na zmywanie, jednak nie należy ich myć w zmywarce, szorować oraz długo namaczać. Myj je miękką stroną gąbki.

Informacje dodatkowe

Waga0,5 kg
Pojemność (ml)

360

Średnica (cm)

8,5

Wysokość (cm)

11

Nawigacja