Kubek no i fajnie – z dystansem do życia
Kubek 360 ml – No i fajnie to idealny wybór dla tych, którzy nie dramatyzują, tylko biorą życie takim, jakie jest. Ten kubek no i fajnie mówi wszystko – bez nadęcia, bez zbędnych emocji, za to z lekkim uśmiechem. To kubek dla ludzi, którzy potrafią odpuścić i cieszyć się małymi rzeczami.
Jest doskonały na poranki, które zaczynają się później niż trzeba. Sprawdzi się też przy wieczornej herbacie, gdy chcesz po prostu powiedzieć: „No i fajnie. Tyle.”
Porcelanowy minimalizm z przesłaniem
Kubek wykonujemy z wysokiej jakości porcelany, dzięki czemu jest trwały i lekki. Pojemność 360 ml pozwala zmieścić dokładnie tyle kawy lub herbaty, ile potrzeba, by wrócić do równowagi. Napis malujemy ręcznie, więc każdy egzemplarz ma swój charakter – jak każda osoba, która zna wartość słów: „No i fajnie”.
Minimalistyczny design pasuje do każdej kuchni, biura lub domowego biurka. To kubek, który nie potrzebuje wielkich deklaracji – wystarczy, że jest. I to już jest fajne.
Idealny prezent z dystansem i uśmiechem
Szukasz prezentu dla osoby z poczuciem humoru, która nie lubi zbędnego patosu? Kubek no i fajnie to świetny wybór na urodziny, święta, Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet albo zupełnie bez okazji.
Sprawdzi się jako mały gest wsparcia, codzienny motywator albo po prostu ulubione naczynie do porannego „ogarnięcia świata”. Bo czasem wszystko, co trzeba powiedzieć, to: „No i fajnie”.
Jeśli wśród Naszych wzorów nie znalazłeś nic dla siebie skorzystaj z opcji TWÓJ NAPIS lub napisz do nas na [email protected].
Nie masz pomysłu jak zapakować prezent ? Zajmiemy się tym. Sprawdź zakładkę PAKOWANIE NA PREZENT.
UWAGA!
Nasze wzory są utrwalane termicznie i odporne na zmywanie, jednak nie należy ich myć w zmywarce, szorować oraz długo namaczać. Myj je miękką stroną gąbki.