Kubek 300 ml – Szwagier idealny

45,00 

📦 Wysyłka od 15 zł

Dostępne

Kubek 300 ml – Szwagier idealny – porcelanowy kubek z przymrużeniem oka. Idealny prezent dla szwagra, który zawsze ma dobry humor i jeszcze lepsze teksty!

  • Korzystając z poniższych pól możesz opcjonalnie dodać inne elementy na porcelanie.

    Dedykacja z tyłu kubka (+5zł)

    (drobną czcionką z tyłu przy uchu)

    Tekst dedykacji

    Dedykacja - Twój Napisprzykład dedykacji

    Emotikony w postaci graficznej nie będą nanoszone. Akceptowane formy dodatków do tekstu to np.  :) , ;) , :* itp. (dodatki wliczają się w pulę dostępnych znaków)

    Dodać serce pod dedykacją?
    Kolor serca pod dedykacją
  • Rozwiń, aby wybrać usługę pakowania na prezent wraz z dodatkami.

Realizacja od 22.04.2025

Kubek 300 ml – Szwagier idealny to świetny wybór dla każdego, kto ma w rodzinie takiego szwagra, że z nim nigdy nie ma nudy. Napis mówi wszystko – bez zbędnych słów i nadmiernego patosu. To kubek, który z humorem podkreśla, że szwagra da się lubić… a nawet podziwiać!

Kubek wykonujemy z wysokiej jakości porcelany, dlatego jest lekki, a przy tym trwały. Jego pojemność – 300 ml – sprawia, że sprawdzi się zarówno przy porannej kawie, jak i przy wieczornym napoju „dla relaksu”. Dodatkowo napis malujemy ręcznie, co czyni każdy egzemplarz niepowtarzalnym – dokładnie jak idealny szwagier.

Kubek Szwagier idealny to świetny pomysł na prezent na urodziny, święta, imieniny albo po prostu bez okazji – tak, żeby było śmiesznie, ale i od serca. Bo wiadomo, że z dobrym szwagrem warto świętować nawet zwykły dzień!

Jeśli wśród Naszych wzorów nie znalazłeś nic dla siebie skorzystaj z opcji TWÓJ NAPIS lub napisz do nas na [email protected].

Nie masz pomysłu jak zapakować prezent ? Zajmiemy się tym. Sprawdź zakładkę PAKOWANIE NA PREZENT

UWAGA!
Nasze wzory są utrwalane termicznie i odporne na zmywanie, jednak nie należy ich myć w zmywarce, szorować oraz długo namaczać. Myj je miękką stroną gąbki.

Informacje dodatkowe

Waga0,5 kg
Pojemność (ml)

300

Wysokość (cm)

8,6

Średnica (cm)

9

Nawigacja

Kubek 300 ml – Szwagier idealny – ręcznie zdobiona porcelana Kika Handmade

Kubek 300 ml - Szwagier idealny