Kubek 300 ml – Eliksir szczęścia

45,00 

Dostępne

 • Korzystając z poniższych pól możesz opcjonalnie dodać inne elementy na porcelanie.

  Dedykacja z tyłu kubka (+5zł)

  (drobną czcionką z tyłu przy uchu)

  Tekst dedykacji

  Dedykacja - Twój Napisprzykład dedykacji

  Emotikony w postaci graficznej nie będą nanoszone. Akceptowane formy dodatków do tekstu to np.  :) , ;) , :* itp. (dodatki wliczają się w pulę dostępnych znaków)

  Dodać serce pod dedykacją?
  Kolor serca pod dedykacją
 • Wybierz usługę pakowania na prezent adekwatną do ilości i pojemności porcelany.

Szukasz idealnego sposobu, aby pokazać przyjacielowi, jak bardzo go cenisz? Podaruj mu kubek „Eliksir szczęścia” – symbol waszych szczerych uśmiechów i niezliczonych momentów radości. Wykonany z najwyższej jakości porcelany, z napisem dodającym pozytywnej energii każdego dnia. Każdy kubek jest niepowtarzalny, ręcznie zdobiony, dzięki czemu Twój prezent będzie tak wyjątkowy jak Wasza przyjaźń. Idealny do codziennego użytku, będzie przypominać Twojemu przyjacielowi, że szczęście znajduje się często w małych rzeczach – jak dobra kawa czy herbata w dobrym towarzystwie.

Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości polskiej porcelany. Napisy są nanoszone ręcznie, dlatego mogą wystąpić drobne różnice, które sprawiają jednocześnie, że produkt który otrzymasz jest unikatowy.

Jeśli wśród Naszych wzorów nie znalazłeś nic dla siebie skorzystaj z opcji TWÓJ NAPIS lub napisz do nas na kontakt@kikahandmade.com.

Nie masz pomysłu jak zapakować prezent ? Zajmiemy się tym. Sprawdź zakładkę PAKOWANIE NA PREZENT

UWAGA!
Nasze wzory są utrwalane termicznie i odporne na zmywanie, jednak nie należy ich myć w zmywarce, szorować oraz długo namaczać. Myj je miękką stroną gąbki.

Informacje dodatkowe

Waga0,5 kg
Pojemność (ml)

300

Wysokość (cm)

8,6

Średnica (cm)

9

Nawigacja