Filiżanka 200 ml z Twoim napisem

49,00 

Dostępne

 • PRZÓD FILIŻANKI
  *Napis z przodu

  Trzymając filiżankę w prawej dłoni nie widzimy napisu. Napis znajduje się po drugiej stronie filiżanki.


  *Czcionka

  *Serduszko

  (malutkie serduszko pod napisem)

  TYŁ FILIŻANKI
  Napis z tyłu
  *Rodzaj czcionki z tyłu

  *Serduszko pod napisem z tyłu

  (malutkie serduszko pod napisem)

  Tekst dedykacji

  (drobną czcionką z tyłu filiżanki przy uchu)

  *Rodzaj czcionki dedykacji

  *Serduszko
  NAPIS NA SPODKU
  *Napis w kółku pod filiżanką
  *Rodzaj czcionki

  *Serduszko
  *Napis na brzegu spodka
  *Rodzaj czcionki

  *Serduszko
 • Wybierz usługę pakowania na prezent adekwatną do ilości i pojemności porcelany.

W prosty sposób zaprojektuj z nami swoją własną filiżankę z Twoim wyjątkowym napisem, dla siebie lub jako prezent dla bliskiej Ci osoby. Pełna personalizacja, wybór innych fasonów.

Z przodu* filiżanki możesz umieścić napis który zawiera ok. 8 słów. Do wyboru masz czcionkę pisaną odręcznie lub prostymi drukowanymi literami. Dodatkowo możesz dodać serduszko pod napisem w kolorze do wyboru.

Za dodatkową opłatą możesz wybrać:

 • napis z tyłu filiżanki, który nie będzie dłuższy niż 5 słów ( czcionka pisana odręcznie lub prostymi drukowanymi literami )
 • dedykację zawierającą nie więcej niż 5 słów, która umiejscowiona będzie z tyłu filiżanki, drobną czcionką obok ucha
 • napis na spodku w dwóch wariantach ( możesz wybrać oba jeśli chcesz ) – w kółku pod filiżanką lub/i na brzegu spodka

Sprawdź naszą usługę pakowania prezentowego!

UWAGA ! Jeśli chcesz umieścić na filiżance dodatkowo rysunek, skontaktuj się z nami poprzez e-mail kontakt@kikahandmade.com zanim złożysz zamówienie. Jednocześnie informujemy, że nie wykonujemy podobizn ze zdjęć, karykatur, realistycznych rysunków.

 

Filiżanka z imieniem – elegancka porcelana z personalizowanym napisem

Nasza porcelana to znacznie więcej niż tylko naczynie na ulubioną kawę czy herbatę. To świetny sposób na wyrażenie swojego indywidualnego charakteru! Filiżanka z imieniem doskonale sprawdzi się jako prezent dla samego siebie lub dla kogoś bliskiego. Wybór takiego produktu jest idealną opcją dla każdego, kto ceni minimalizm, estetykę i perfekcyjne wykonanie. Każda filiżanka z imieniem wykonana jest z dbałością o najmniejszy szczegół, a namalowane ręcznie imię sprawia, że nabiera ona wdzięku i charakteru. Taki element to nie tylko dekoracja, ale przede wszystkim osobisty akcent. Wiemy, jak ważna jest możliwość wyrażenia siebie i swojej osobowości, dlatego oferujemy możliwość personalizacji naszych produktów, aby były wyjątkowe – dokładnie tak jak Ty!

Filiżanka z własnym imieniem – odzwierciedli Twoją unikalną osobowość

Każde imię niesie ze sobą osobistą historię, pełną doświadczeń i przygód. To sprawia, że każda filiżanka jest jedyna w swoim rodzaju, a dodatkowo podkreśla to ręcznie malowany napis. W naszych produktach łączymy funkcjonalność i indywidualny w pełni personalizowany wizerunek. Filiżanka z własnym imieniem będzie towarzyszyć Ci podczas codziennych rytuałów i chwilach spędzonych na wspólnym piciu herbaty czy kawy z bliskimi. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że małe radości, takie jak własna, personalizowana filiżanka, mogą uczynić Twój dzień naprawdę wyjątkowym.

Filiżanki z imieniem – stwórz unikalny zestaw dla całej rodziny

Filiżanki z imieniem to idealny pomysł na prezent dla wszystkich członków rodziny! Koniec z kłótniami i podkradaniem sobie nawzajem ulubionych kubków, teraz każdy może mieć swój osobisty i to w dodatku podpisany! Dzięki personalizacji stworzysz kompozycję filiżanek z imieniem każdego członka rodziny. Wprowadzą one ład i porządek, ponieważ każdy będzie wiedział, która filiżanka jest czyja. Wspólne śniadania czy kolacje od teraz będą przebiegały w przyjemnej atmosferze, pełnej radości i uśmiechu. Do kompletu możesz wybrać zestaw aromatycznych herbat lub czekolad, aby jeszcze bardziej umilić rodzinne chwile.

Filiżanka z imionami dzieci – ceniona pamiątka, która zyskuje na wartości z każdym rokiem

Bycie rodzicem to jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu, a osiągnięcia dzieci są powodem do dumy i radości. Dlatego stworzyliśmy produkt, który pomoże Ci zachować te momenty na zawsze. Filiżanka z imionami dzieci to piękna i unikalna pamiątka z okazji urodzin lub ważnego wydarzenia jak ukończenie szkoły, studiów czy osiągnięcie sukcesów zawodowych. Możesz umieścić z tyłu dowolną dedykację, np. datę, słowa, które wyrażają dumę lub motto na każdy nowy dzień. To szczególny podarunek, który będzie przywoływać wspomnienia, uśmiech i wzruszenie. Wierzymy, że właśnie taka personalizowana porcelana, pełna emocji i osobistych znaczeń, sprawi, że codzienność stanie się cenna i wartościowa.

Informacje dodatkowe

Pojemność (ml)

200

Wysokość (cm)

7

Średnica

Filiżanka 8 cm, spodek 14,5 cm

Nawigacja