Filiżanka 200 ml na zakończenie przedszkola dla Przedszkolanki

79,00 

In stock

Filiżanka z podziękowaniem na zakończenie przedszkola lub żłobka to wyjątkowy prezent dla Pań ( Panów ) które codziennie z wielką pasją i oddaniem opiekują się naszymi dziećmi. Wesoły motyw kropek ożywia filiżankę i nadaje jej wesołego charakteru. Do filiżanki dołączony jest spodek z imieniem Pani/Pana oraz nazwą grupy, by prezent stał się jeszcze bardziej osobisty.
Napisów z wyjątkiem napisu na spodku (imienia i nazwy grupy) nie można modyfikować. Jeśli chcesz dodać coś jeszcze napisz do nas ZANIM złożysz zamówienie !

Nasze produkty wykonujemy z najwyższej jakości polskiej porcelany. Napisy zdobimy ręcznie, dlatego mogą wystąpić drobne różnice, które sprawiają jednocześnie, że produkt który otrzymasz jest unikatowy.

Jeśli wśród Naszych wzorów nie znalazłeś nic dla siebie skorzystaj z opcji TWÓJ NAPIS lub napisz do nas na kontakt@kikahandmade.com.

Nie masz pomysłu jak zapakować prezent ? Zajmiemy się tym. Sprawdź zakładkę PAKOWANIE NA PREZENT

UWAGA!
Nasze wzory są utrwalane termicznie i odporne na zmywanie, jednak nie należy ich myć w zmywarce, szorować oraz długo namaczać. Myj je miękką stroną gąbki.

Informacje dodatkowe

Waga0,5 kg
Pojemność (ml)

200

Średnica (cm)

8

Średnica spodka (cm)

14,5

Wysokość (cm)

7

 • Czekolada artystyczna mleczna
  18,00 
 • Filiżanka Eliksir cierpliwości
  49,00 
 • Filiżanka 200 ml z Twoim napisemFiliżanka 200 ml z Twoim napisem
  49,00 
 • Kubek Najlepsza NauczycielkaKubek Najlepsza Nauczycielka
  45,00 

Nawigacja